3arm logo czarne
Strona główna » Gwintownice ROSCAMAT » Gwintownice Tiger
Strona główna » Gwintownice ROSCAMAT » Gwintownice Tiger

Gwintownice Tiger

Gwintownice Tiger o zakresie kręcenia gwintów M2-M27 (M33).

Zasięg ramienia: 1020 mm

Zakres ruchu pionowego: 535 mm

Urządzenie składa się z ramienia wychyłowego, które dzięki umieszczonej w środku sprężynie gazowej redukuje ciężar gwinciarki. Ramię to swobodnie porusza się zarówno w pionie jak i w poziomie. Przegubowe połączenie z ramieniem obrotowym umożliwia promienistą pracę w zakresie 360 stopni. Taki obszar roboczy umożliwia podwyższona podstawa. Modułowy system napędowy to przełomowa innowacja dla przegubowych ramion z gwinciarkami. Na bazie jednego silnika, dzięki zastosowaniu jednego z siedmiu modułów napędowych możliwe jest dostosowanie oczekiwanej prędkości gwintowania oraz momentu obrotowego dla każdego materiału w zakresie gwintów M2-­‐M27. ROSCAMAT TIGER VH może zostać wyposażone w obrotową głowicę, która umożliwia ustawienie gwinciarki w 4 różnych pozycjach (0-­‐ 90º) w kierunku zgodnym i przeciwnym do ruchów wskazówek zegara.

Tiger bt Gwintownice ROSCAMAT
Logo tiger

Gwintownice Tiger - najważniejsze cechy

Silnik wysokiej częstotliwości

Kontrola prędkości do przodu i do tyłu

1 silnik 7 możliwości prędkości

Wytrzymała, odlewana aluminiowa konstrukcja

Potrzebujesz więcej danych? Sprawdź kartę katalogową!

Gwintownice Tiger
Tiger bt Gwintownice ROSCAMAT

Dane techniczne

Gwintownice Tiger - szczegółowe dane

Zakres gwintowania M2-M27 (M33). Teleskopowa winda zwiększa obszar roboczy przez podniesienie ramienia o 130 mm. Gwintownica wyposażona jest w silnik elektryczny – moc 0,55 KW, zasilanie jednofazowe 200-240 V. Gwintownica Roscamat TIGER VH może zostać wyposażona w obrotową głowicę. Obszar roboczy: zasięg 1020-1160 mm, zakres ruchu pionowego 535 (660) mm. Uchwyt z szybkozłączką. System modułowy. Automatyczne smarowanie gwintu (opcjonalne). Kontrola głębokości gwintu (opcjonalne).

Chcesz zamówić gwintownicę TIGER?

CHCIAŁBYŚ PRZETESTOWAĆ GWINTOWNICĘ W SWOJEJ FIRMIE?

Zobacz inne modele gwintownic

Elektryczne
Pneumatyczne

Zaprezentujemy urządzenia dla przemysłu

Oferujemy nowoczesne rozwiązania ergonomiczne. Dzięki naszej ofercie pokazowej masz szansę dowiedzieć się, jak działają manipulatory, ramiona balansujące oraz gwintownice.

ZADZWOŃ:
+48 724 049 810
+48 663 196 845

NAPISZ: info@moespoland.pl

Przeczytaj co mówią o nas klienci