3arm logo czarne
Strona główna » Gwintownice ROSCAMAT » Gwintownice Shark
Strona główna » Gwintownice ROSCAMAT » Gwintownice Shark

Gwintownice Shark

Gwintownice Shark o zakresie kręcenia gwintów M3-M36 (M42).

Zasięg ramienia: 1215 mm 

Zakres ruchu pionowego: 636 mm

Urządzenie składa się z ramienia wychyłowego, które dzięki umieszczonej w środku sprężynie gazowej redukuje ciężar gwinciarki. Ramię to swobodnie porusza się zarówno w pionie jak i w poziomie. Przegubowe połączenie z ramieniem obrotowym umożliwia promienistą pracę w zakresie 360 stopni. Taki obszar roboczy umożliwia podwyższona podstawa. Gwinciarka, zawsze umieszczona na końcu ramienia wychyłowego, dzięki autorskiemu pomysłowi Tecnospiro, może poruszać się prostopadle lub pod oczekiwanym kątem do podłoża. Napęd z użyciem Silnika wysokiej Częstotliwości o mocy 1.000 W. umożliwia regulację zarówno prędkości gwintowania jak i opcjonalne smarowanie gwintu, a także kontrolę głębokości gwintowania. Regulacje te są możliwe dzięki elektronicznemu panelowi, który znajduje się na obudowie ramienia. System napędu oparty jest na 6 modułach prędkości (40, 75, 140, 320, 500, 900).

Gwintownice ROSCAMAT - shark
Logo shark bt

Gwintownice Shark - najważniejsze cechy

Silnik wysokiej częstotliwości

Elektroniczny wskaźnik prędkości

Kontrola prędkości do przodu i do tyłu

1 silnik 6 możliwości prędkości

Kontrola głębokości gwintowania

Wytrzymała, odlewana aluminiowa konstrukcja

Potrzebujesz więcej danych? Sprawdź kartę katalogową!

Gwintownice Shark
Gwintownice Shark

Dane techniczne

Gwintownice Shark - szczegółowe dane

Zakres gwintowania M3-M36 (M42). Teleskopowa winda zwiększa obszar roboczy przez podniesienie ramienia o 130 mm. Gwintownica wyposażona jest w silnik elektryczny – moc 0,55 KW, zasilanie jednofazowe 200-240 V, dwie prędkości 90 lub 2100 obrotów/minutę. Gwintownica Roscamat SHARK VH może zostać wyposażona w obrotową głowicę. Obszar roboczy: zasięg 1130-1295 mm, zakres ruchu pionowego 670 (810) mm. Uchwyt z szybkozłączką. System modułowy. Automatyczne smarowanie gwintu (opcjonalne). Kontrola głębokości gwintu (opcjonalne).

Chcesz zamówić gwintownicę SHARK?

CHCIAŁBYŚ PRZETESTOWAĆ GWINTOWNICĘ W SWOJEJ FIRMIE?

Zobacz inne modele gwintownic

Elektryczne
Pneumatyczne

Zaprezentujemy urządzenia dla przemysłu

Oferujemy nowoczesne rozwiązania ergonomiczne. Dzięki naszej ofercie pokazowej masz szansę dowiedzieć się, jak działają manipulatory, ramiona balansujące oraz gwintownice.

ZADZWOŃ:
+48 724 049 810
+48 663 196 845

NAPISZ: info@moespoland.pl

Przeczytaj co mówią o nas klienci