3arm logo czarne
Strona główna » Gwintownice ROSCAMAT » Gwintownice Dragon
Strona główna » Gwintownice ROSCAMAT » Gwintownice Dragon

Gwintownice Dragon

Gwintownice Dragon o zakresie kręcenia gwintów M2-M27 (M30).

Zasięg ramienia: 2255 mm 

Zakres ruchu pionowego: 1139 mm

Urządzenie wyposażone jest w promieniowe podparcie ramion przegubowych. Aby dostosować je do pozycji operatora, można je regulować za pomocą pokrętła. Ramię swobodnie porusza się w pionie i poziomie. Ze względu na swoją długość, pozwala na pracę na dużo większej powierzchni. Maszyna dysponują wielopozycyjną głowicą, która wyposażona jest w podwójny przegub. Umożliwia on blokowanie i pracę w dowolnym położeniu. Dragon dysponuje uchwytem, który dostosowany jest do szerokiego zakresu gwintowników (tych z i bez sprzęgła), wierteł, czy frezów. Maszyna dodatkowo zabezpiecza narzędzia przed ich uszkodzeniem w momencie pracy. Gwintownica Dragon wyposażona jest w modułowy system napędowy. Dzięki niemu jeden silnik jest w stanie zaoferować 7 możliwych prędkości pracy. Do maszyny można dodatkowo zamocowań zbiornik z olejem, który za pomocą specjalnego przewodu nalewany jest bezpośrednio na gwintowany otwór.
Dragon bt Gwintownice ROSCAMAT
Dragon logo bt

Gwintownice Dragon - najważniejsze cechy

Wielopozycyjna głowica gwintująca

Kontrola prędkości do przodu i do tyłu

Adaptery do szybkiej zmiany rozmiaru ø31 i ø19

7 modułów prędkości

Wytrzymała, aluminiowa konstrukcja

Potrzebujesz więcej danych? Sprawdź kartę katalogową!

Gwintownice Dragon
Dragon bt Gwintownice ROSCAMAT

Dane techniczne

Gwintownice Dragon - szczegółowe dane

Zakres gwintowania M2-M27 (M30). Gwintownica wyposażona jest w silnik elektryczny – moc 0,55 KW, zasilanie jednofazowe 200-240 V. Dwie prędkości 90 lub 2100 obrotów/min. System Gwintowania V, RHM and RHC – gwintowanie prostopadle do powierzchni roboczej niezależnie od pozycji ramienia. Obszar roboczy: promień: 2255 mm, wysokość: 1139 mm. Uchwyt z szybkozłączką. System modułowy. Automatyczne smarowanie gwintu (opcjonalne).

Chcesz zamówić gwintownicę DRAGON?

CHCIAŁBYŚ PRZETESTOWAĆ GWINTOWNICĘ W SWOJEJ FIRMIE?

Zobacz inne modele gwintownic

Elektryczne
Pneumatyczne

Zaprezentujemy urządzenia dla przemysłu

Oferujemy nowoczesne rozwiązania ergonomiczne. Dzięki naszej ofercie pokazowej masz szansę dowiedzieć się, jak działają manipulatory, ramiona balansujące oraz gwintownice.

ZADZWOŃ:
+48 724 049 810
+48 663 196 845

NAPISZ: info@moespoland.pl

Przeczytaj co mówią o nas klienci